LV BET – legalna marka na rynku bukmacherskich

Marzysz o grze u legalnego i bezpiecznego bukmachera? Nie wiesz, czyją ofertą się zainteresować? Postaw na LVBET zakłady bukmacherskie! To legalna marka na rynku bukmacherskim, która nie zagrozi Twojemu bezpieczeństwu!

Czym jest LV BET?

LV BET to marka, za której powstaniem stoją kibice oraz miłośnicy zakładów sportowych. Dokładają starań, by stworzyć ciekawą ofertę i zapewnić jak najlepszą jakość obsługi w najwyższych standardach. Oczywiście marka nie zapomina o zasadach odpowiedzialnej gry i udostępnieniu swoich usług jedynie osobom pełnoletnim.

Ponadto, jako firma z siedzibą w Polsce, ściśle stosuje się do prawa panującego w danym kraju, jak również do przepisów Unii Europejskiej dotyczących bezpieczeństwa gier online. LV BET to firma, która rozpoczęła przyjmowanie zakładów bukmacherskich we wrześniu 2016 roku. Jest w 100% legalna, co oznacza, że przedsiębiorstwo powstało na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów.

Działalność LV BET

Zgodnie z zezwoleniem wydanym przez Ministra Finansów, regulaminem wzajemnych zakładów bukmacherskich i Ustawy o grach hazardowych przedmiotem działalności gospodarczej LV BET jest zawieraniem zakładów wzajemnych w formie umów cywilnych z osobami fizycznymi. Odbywać się to może w punktach naziemnych lub za pośrednictwem serwisu internetowego na terytorium Polski.

Sama oferta zakładów wzajemnych jest bardzo szeroka, co oznacza, że każdy jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Warto zauważyć, że LV wspiera kilka polskich klubów, a nawet sponsoruje wydarzenia sportowe w skali europejskiej. Tylko w 2017 roku LV BET był sponsorem siatkarskich Mistrzostw Europy Eurovolley Poland 2017, zaś w latach 2018-2020 współpracował także z organizacją Fame MMA.

Oczywiście takich wydarzeń znajdzie się o wiele więcej, a zaufanie organizatorów do LV BET sprawia, że również żaden klient nie musi obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Co więcej, to właśnie LV BET gwarantuje pełną ochronę i zabezpieczenie danych osobowych, informacji dotyczących płatności oraz przesyłanych dokumentów.