FreshMail.pl


81-366 Gdynia, ul. 10 Lutego 7/108 +48 739 012 027

TWORZYMY NOWĄ GENERACJĘ SPEDYTORÓW

Pierwszy w Polsce model zawodowego kształcenia spedytorów morskich i drogowych. 

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj aktualne informacje na temat naszych kursów, szkoleń i spotkań z nami. Może chcesz otrzymywać ciekawostki związane z transportem
i spedycją?
Wpisz swój adres e-mail i wciśnij SUBSCRIBE! 

Rozwiązanie dedykowane dla firm z sektora TSL, zajmujących się spedycją morską i drogową.

Jako profesjonalna organizacja przygotowująca kadrę do pracy w sektorze TSL na stanowiskach spedytorów morskich i drogowych oferujemy naszym partnerom biznesowym dostęp do wykwalifikowanych i sprawdzonych przez nas pracowników.
DLA KOGO
Dostęp do kadry z naszych programów dajemy firmom specjalizującym się w organizacji spedycji morskiej (FCL i LCL) oraz spedycji drogowej krajowej i międzynarodowej (FTL / LTL). 
Z naszego rozwiązania skorzystało już kilkanaście firm o rzetelnej reputacji na rynku. 

Może chcesz do nich dołączyć?
KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z CARGO SCHOOL
Z nami masz możliwości dostępu do spedytorów – lepsze dopasowanie do zespołu

Każdorazowo dostarczamy pracowników do Ciebie na rozmowę kwalifikacyjną zgodną z profilem Twojej firmy oraz wymaganiami.

Oszczędność czasu z rekrutacji – skracamy czas poszukiwań i szkolenia

Ile czasu zajmuje Tobie znalezienie dzisiaj dobrego i zmotywowanego spedytora? Albo chociaż zmotywowanego absolwenta uczelni, którego będziesz szkolić kilka miesięcy? Z nami skracasz ten czas do kilku dni.

Planowanie zatrudnienia – cały rok i różne lokalizacje

Dostarczamy wykwalifikowaną przez nas kadrę w różnych lokalizacjach w Polsce przez cały rok. W każdej z lokalizacji rocznie wprowadzamy około 30 osób przygotowanych do pracy w charakterze spedytora morskiego i drogowego. Jeżeli rozwijasz firmę i szukasz przygotowanych ludzi – nasz numer niech będzie pierwszy w Twoim telefonie.

Gwarancja – nowy pracownik lub zwrot kosztów

Jako jedyna firma na rynku ręczymy za nasz program i został on również potwierdzony przez liderów na rynku w praktyce. Dajemy Tobie gwarancję, że pracownik z naszego programu zrealizuje zadania i w pierwszym miesiącu będzie już miał otwarte na siebie zlecenia i generował wyniki.

Profesjonalne przygotowanie – wyłącznie przez praktyków

Innowacyjny model kształcenia jaki opracowaliśmy zakłada studia przypadków, gry biznesowe, symulacje.  Realizowany jest wyłącznie przez praktyków z branży TSL z doświadczeniem managerskim w operacjach. Z tego też względu uczymy ludzi nie tylko merytoryki ale i kwestii biznesowych oraz ryzyk związanych z organizacją całego łańcucha dostaw.

Silna motywacja kadry

Kadra z naszych programów pali się do pracy. Pamiętasz jeszcze takich ludzi? Nasz innowacyjny system kształcenia polega również na motywowaniu przyszłych pracowników do rozwoju w branży TSL. O wiele lepiej i efektywniej pracuje się z ludźmi, którzy chcą. 
Absolwenci z Cargo School – chcą.

WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMAMI
POZNAJ OPINIE KURSANTÓW
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Cargo School
ul. 10 Lutego 7/108
81-366 Gdynia
Zapraszam do kontaktu
Dawid Wardin
+48 502 948 482
Zapraszam do kontaktu
Filip Kulikowski
+48 501 033 793
Cargo School
ul. 10 Lutego 7/108
81-366 Gdynia

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się już teraz do naszego Newslettera i bądź na bieżąco z informacjami na temat zmian zawodowych, pracy i rozwoju w Spedycji, Logistyce i Transporcie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od [Cargo Group Sp. z o. o., ul. 10 Lutego 7/108, 81-367 Gdynia NIP 586 232 21 58).

FreshMail.pl