FreshMail.pl


81-366 Gdynia, ul. 10 Lutego 7/108 +48 739 012 027
ZGŁOSZENIE NA KURS: 
SPEDYTOR DROGOWY WARSZAWA
CZAS NA ZMIANY! 
Jeżeli chcesz zmienić zawód albo nauczyć się profesjonalnie organizować transport drogowy - to aplikuj!
Aplikowanie krok po kroku:
1. Zostaw nam swój kontakt - Imię i Nazwisko, email, nr telefonu ( w formularzu poniżej)
2. W ciągu dwóch dni skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia Twojego udziału w kursie
3. Przejdziesz krótką rozmowę kwalifikującą do naszego kursu, gdzie będziesz mógł również zadać pytania, aby dowiedzieć się o więcej szczegółów

Składając zgłoszenie za pośrednictwem strony internetowej cargoschool.pl oświadczam, że wiem iż jest to równoznaczne z akceptacją Polityki Prywatności.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Cargo Group sp. z o.o. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu m.in. świadczenia usług i archiwizacji. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Masz dostęp do swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. 

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się już teraz do naszego Newslettera i bądź na bieżąco z informacjami na temat zmian zawodowych, pracy i rozwoju w Spedycji, Logistyce i Transporcie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od [Cargo Group Sp. z o. o., ul. 10 Lutego 7/108, 81-367 Gdynia NIP 586 232 21 58).

FreshMail.pl